УЧІТЕСЬ, ЧИТАЙТЕ, І ЧУЖОМУ НАУЧАЙТЕСЬ Й СВОГО НЕ ЦУРАЙТЕСЬ. Т.Г.ШЕВЧЕНКО

вівторок, 19 липня 2016 р.

БІБЛІОМІКС «КНИЖКОВІ ХІТИ ЛІТА»

    Жарке літо - 2016 у повному розпалі. Велика кількість киян знаходяться зараз на відпочинку: за кордоном, на морі, озері, у селі… А багато з тих, хто залишився у столиці, весело та комфортно проводять спекотні дні у нашій  бібліотеці.     

    Сьогодні, 19 липня 2016 року, районна бібліотека ім. П. Усенка для дітей зібрала на бібліомікс «Книжкові хіти літа» більше 20 – ти своїх юних користувачів. Усі вони прийшли в царство книги, аби поділитися власними враженнями від прочитаного влітку, вислухати доречні рекомендації своїх однолітків та бібліотекарів.  
   Першим етапом бібліоміксу була літературна інтрига «Фантастичне літо з улюбленим письменником». З повною відповідальністю діти називали прізвища улюблених авторів, твори яких заслуговують найбільшої уваги. Як виявилося, юні книгомани зачитуються новими, яскравими виданнями творів Всеволода Нестайка, які нещодавно надійшли до бібліотеки. Залюбки читають історії сучасного німецького дитячого письменника Пауля Маара, казки та оповідання Георгія Балла. Але безумовним лідером усе ж називають Олександра Дерманського!
       Свої особисті відгуки про улюблені хіти літа та їх авторів
 юні поціновувачі літератури залишили в бібліо - арт – зоні «Бібліотека – читачеві, читач – бібліотеці».

       Завершальною частиною бібліоміксу стали фотоетюди біля виставки «Dress - Code книжковий». Завідуюча відділом обслуговування Ірина Павлівна Фандєєва звернула увагу гостей на найцікавіші книжкові новинки, що є в бібліотеці, познайомила з цьогорічними письменниками – ювілярами.         Перебуваючи під враженнями від почутих рекомендацій своїх однолітків, діти з захопленням починали читати новообрані твори ще у бібліотеці. А їх читацькі пози були найкарколомнішими: лежачи, сидячи, стоячи, навіть ховаючись під столом))))
ЗАПРОШУЄМО ДО БІБЛІОТЕКИ!
МИ ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар