УЧІТЕСЬ, ЧИТАЙТЕ, І ЧУЖОМУ НАУЧАЙТЕСЬ Й СВОГО НЕ ЦУРАЙТЕСЬ. Т.Г.ШЕВЧЕНКО

середа, 22 лютого 2017 р.

Творча майстерня «Через дитячу книгу у великий світ» з художником-ілюстратором Світланою СовоюНе секрет, що успіх будь-якої книги для дітей полягає у злагодженій творчості письменника та художника. Юні читачі бібліотеки, учні 3-А класу спеціалізованої школи № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов (класний керівник І.А.Кобзар) завітали на зустріч з відомою художницею, ілюстратором дитячих книг видавництв «Грані-Т»  та  «Фонтан  Казок»  Світланою Совою.

  Арт-простір Світлана Сова розпочала з показу авторських  ілюстрацій до дитячих  книжок.  Діти  уважно слухали, спостерігали, як реалізовувати творчий задум, а потім намагалися втілити у своїх роботах  дивовижні фантазії. 

Кожен  малював те, що бажав: хтось горобців, хтось чудернацьких тварин. 

Малюнки  у дітей не вийшли б такими дивовижними  та креативними без підказок професійного художника. Конкурсом-вернісажем «Юний ілюстратор» завершилося свято творчості.


Зустріч із талановитою художницею Світланою Совою була наповнена доброю,творчою атмосферою, цікавою інформацією, спілкуванням і захопливим  творенням нового.

ЗАПРОШУЄМО ДО БІБЛІОТЕКИ!
МИ ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ!

Немає коментарів:

Дописати коментар