УЧІТЕСЬ, ЧИТАЙТЕ, І ЧУЖОМУ НАУЧАЙТЕСЬ Й СВОГО НЕ ЦУРАЙТЕСЬ. Т.Г.ШЕВЧЕНКО

вівторок, 29 травня 2018 р.

КИЇВСЬКІ БАРВИ – до Року охорони культурної спадщини в Україні

          Коли митець працює над своїм твором: будівлею або картиною, музичним чи літературним твором, він вкладає в нього свій талант, свою душу, але лише нащадки вирішують чи створив майстер справжній шедевр,  який може зайняти чільне місце в культурній спадщині  народу.


…Линуть над Березняками чарівні українські пісні – заповітний скарб нашого народу! Це співають студентки Інституту мистецтв Київського університету імені  Бориса Грінченка Daria Tsaryniuk  та  Lidia Valkova. До них приєднуються усі присутні у залі аби заспівати разом «Як тебе не любити Києве мій?..» - найкращу пісню про найкраще у світі місто, створену поетом Дмитром Луценком та композитором Ігорем Шамо, ім’ям якого названо бульвар у Дніпровському районі!


Київська поетеса Наталія Науменко, професор кафедри українознавства НУХТ, яка  закохана у рідне місто, провела літературну екскурсію вулицями Лівобережжя, що носять славетні імена наших визначних поетів: проспект П.Тичини на наших рідних Березняках, вулиці В. Сосюри та П.Усенка, ім’я якого носить наша бібліотека. Нагадала про творчість М.Бажана, ім’ям якого названо одну з найважливіших транспортних артерій міста, що ніби з’єднує захід і схід.Щемить душа, коли слухаєш щирі вірші наших користувачів, присвячені рідному Києву,  Березнякам, озеру Тельбін…  Вікторія Івченко, Олександра Багаліка, Євген Гончаренко і, звичайно, наша шанована гостя Наталія Науменко доторкнулися своїми рядками до серця кожного з присутніх.
Чудовий фільм «Київ, який варто побачити» про цікаві куточки міста, які знають навіть не всі кияни став символічною крапкою.
  
 ЗАПРОШУЄМО ДО БІБЛІОТЕКИ!
МИ ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ!

P.S. Щиро дякуємо Софії Леонтієвій та  Анні Шепеленко за співпрацю.


Немає коментарів:

Дописати коментар