УЧІТЕСЬ, ЧИТАЙТЕ, І ЧУЖОМУ НАУЧАЙТЕСЬ Й СВОГО НЕ ЦУРАЙТЕСЬ. Т.Г.ШЕВЧЕНКО

пʼятниця, 23 жовтня 2015 р.

СВІТ ДИТИНСТВА В СВІТІ КНИГ


            22 жовтня 2015 р. в районній  бібліотеці ім. П.Усенка для дітей справжнім святом з яскравою, насиченою і змістовною програмою  клубу «Промінчик» став літературно-мистецький вернісаж «Світ дитинства в світі книг».
           Літературна інтрига «Жарти Київського сміхотворця», організована завідуючою відділом обслуговування Фандєєвою Іриною Павлівною і головним бібліотекарем Хабенко Тетяною Федотівною подарувала дітям зустріч з чудовим письменником – гумористом  Григорієм Титовичем Гайовим. Лауреат літературних премій ім. Леоніда Глібова  і  «Благовіст», володар ордену «За заслуги»  ІІІ ступеня, голова творчого об’єднання сатириків і гумористів столичної письменницької організації, Григорій Титович  знайшов спільну мову з маленьким слухачами. Він жартував, згадував шкільні пригоди, давав завдання на кмітливість, знайомив зі своєю творчістю,  дарував  книжки на пам’ять.
            Спалахом яскравих емоцій, захвату, захоплення  став подарунок  від театру українського фольклору «Берегинька».  Виступ гарно співаючих і танцюючих, одягнених у  прекрасні народні  костюми дівчаток, до речі, читачок нашої бібліотеки, підкорив серця глядачів.ЗАПРОШУЄМО ДО БІБЛІОТЕКИ!
МИ ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар