УЧІТЕСЬ, ЧИТАЙТЕ, І ЧУЖОМУ НАУЧАЙТЕСЬ Й СВОГО НЕ ЦУРАЙТЕСЬ. Т.Г.ШЕВЧЕНКО

вівторок, 2 червня 2015 р.

«БІБЛІОТЕЧНЕ МІСТЕЧКО» : репортаж з місця події.

Справжнє Бібліотечне містечко розгорнулося  30 травня 2015 року на території  парку культури та відпочинку «Перемога». За доброю традицією щороку у кінці травня бібліотеки Дніпровського р-ну проводять таку акцію, розважаючи та заохочуючи дітей та дорослих до читання.  Чудовий концерт, різноманітні майстер – класи, ігри, конкурси та розваги, присвячені Дню Києва, зібрали у районному парку велику кількість киян та гостей столиці. Наша бібліотека також узяла участь в цьому грандіозному дійстві, тому зараз ми хочемо поділитися своїми враженнями.
   Наповнені гарним настроєм та позитивними емоціями, працівники районної бібліотеки ім. П. Усенка для дітей вирішили поділитися своїм позитивом  з усіма навколо. Для цього ми організували  веселу ігротеку «Книголюбчик запрошує». Кожен охочий міг узяти в ній участь і, що приємно, таких виявилося чимало.  Готуючись до літа та канікул, найменші учасники акції з радістю залучилися до художнього конкурсу «Юні кияни малюють літо». Не могли осторонь стояти і деякі батьки - татусі та матусі допомагали своїм дітям створювати фантастичні картини.
    На любителів помізкувати чекала весела вікторина «Святкова катавасія», а на маленьких фантазерів – казкоманів – фотосалон «Портрет з казковим героєм». 

   
  Звабливим для перехожих видався флешмоб «Заходь сюди – тут цікаві книжки від нудьги». До нього приєдналося багато дітей та дорослих,  навіть артисти, які виступали на святковому концерті. Кожен, хто був активним учасником веселої ігротеки, отримав чудові подарунки (книги, журнали, закладки, саморобки, повітряні кульки і т.п.) від нашої бібліотеки.

    


  Приємною подією дня стало нагородження Мельничук Ольги, актриси театру «Дивограй», що діє на базі нашої бібліотеки, дипломом лауреата творчої відзнаки Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.
   Колектив бібліотеки вітає Ольгу із нагородою і бажає наснаги на нові творчі звершення.
  

P.S.  А ви узяли участь в ярмарку благодійності «Світ добра»? Ми – так. Придбали на згадку оберегову ляльку – мотанку ручної роботи.


Більше фото дивіть тут


ЗАПРОШУЄМО ДО БІБЛІОТЕКИ!
МИ ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар