УЧІТЕСЬ, ЧИТАЙТЕ, І ЧУЖОМУ НАУЧАЙТЕСЬ Й СВОГО НЕ ЦУРАЙТЕСЬ. Т.Г.ШЕВЧЕНКО

середа, 5 жовтня 2016 р.

ББЗ «ДОВІДКОВО – БІБЛІОГРАФІЧНИЙ АПАРАТ БІБЛІОТЕКИ»

     Далеко не кожен активний  користувач книгозбірні може похизуватися своїми вміннями знаходити потрібну літературу за допомогою довідково – бібліографічного апарату (ДБА) бібліотеки. Але для зручності та економії часу ДБА бібліотеки – незамінний помічник.
    Саме тому ми вирішили ще раз торкнутися цього питання та навчити своїх користувачів тонкощів полегшення  роботи під час пошуку літератури. Так 5 жовтня 2016 року на ББЗ «Довідково – бібліографічний апарат бібліотеки» були запрошені учні 7 – го класу вальдорфської школи «Софія».   
     Для них провідний бібліограф Наталія Казимирівна Алєксєєва
провела інформину  «Що таке ДБА бібліотеки та як ним користуватися?», за проханням семикласників та їх учителя організувала перегляд літератури «Відкриття світу».
Вивчаючи на уроках географії найвизначніші географічні дослідження та відкриття, учнів надзвичайно зацікавила ця тема. Вони захотіли дізнатися більше про видатних мандрівників, які залишили свої затишні домівки, сім’ї та вирушили в невідомість заради того, щоб побачити нові незвідані землі.
    Дізнавшись про основні тонкощі роботи з ДБА бібліотеки, учні вирішили закріпити набутті знання на практичному занятті «Знайди інформацію про одного з видатних мореплавців». Школярі успішно впоралися з поставленим завданням та навчилися самостійно знаходити потрібну інформацію, користуючись ДБА бібліотеки. 


ЗАПРОШУЄМО ДО БІБЛІОТЕКИ!
МИ ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар