УЧІТЕСЬ, ЧИТАЙТЕ, І ЧУЖОМУ НАУЧАЙТЕСЬ Й СВОГО НЕ ЦУРАЙТЕСЬ. Т.Г.ШЕВЧЕНКО

пʼятниця, 23 червня 2017 р.

"Супер загін-2017!" бізнес -тренінг з Вікторією Качан

Звичайний день 23 червня 2017 року в районній бібліотеці ім. П. Усенка для дітей перетворився на один із найбільш запальних та енергійних. Діти  із пришкільного табору «Сонечко»  ЗОШ №182 зустрілися  з бізнес-тренером, викладачем центру дистанційної освіти Київського Університету ім. Б. Грінченка - Вікторією Качан.


Бізнес-тренер Вікторія  під час  тренінгу «Юний фінансист» консультувала та роз’яснювала  дітям важливість певних якостей, думок і дій, які мають бути у справжнього лідера.


Під час майстер-класу «Малюємо ідеальне дозвілля»  дітлахи у команді  створювали свою творчу презентацію: складали виступ, вигадували веселі смішинки, дружні девізи, малювали.

Як справжні штурмани, вони прокладали шлях до перемоги. Усі  команди намагалися презентувати себе якомога яскравіше та цікавіше. 

Насамкінець,  «Кіно-сіті» бібліотеки запросив дітей  до  перегляду «Чарівних пригод героїв українських казок»
ЗАПРОШУЄМО ДО БІБЛІОТЕКИ!
МИ ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ!

1 коментар:

  1. Калі ў вас былі фінансавыя праблемы, тады вам пара ўсміхнуцца. Вам трэба звязацца толькі з містэрам Бенджамінам з сумай, якую вы хочаце пазычыць, і тэрмінам аплаты, які вам падыходзіць, і вы атрымаеце свой крэдыт на працягу трох рабочых дзён. Я толькі шосты раз скарыстаўся пазыкай у 700 тысяч долараў тэрмінам на 180 месяцаў з магчымасцю выплаты да заканчэння тэрміну прыдатнасці. Г-н Бенджамін дапамагае мне ў крэдыце. Звяжыцеся з ім, і вы ўбачыце, што ён вельмі сумленны чалавек з добрым сэрцам. Яго электронная пошта Lfdsloans@outlook.com, а яго нумар тэлефона WhatApp: + 1-989-394- 3740

    ВідповістиВидалити