УЧІТЕСЬ, ЧИТАЙТЕ, І ЧУЖОМУ НАУЧАЙТЕСЬ Й СВОГО НЕ ЦУРАЙТЕСЬ. Т.Г.ШЕВЧЕНКО

субота, 4 жовтня 2014 р.

Осінь, осінь, в гості тебе просим!!!   Із великим нетерпінням гуртківці "Родинного кола" чекають чергового засідання. Так 4 жовтня 2014 року відбулася довгождана щомісячна зустріч малят і їх батьків під назвою «Осінь, осінь, в гості тебе просим!» Цього разу практичне заняття, що проводить чудовий педагог Ігнатенко Валентина Павлівна, сприяло розширенню знань стосовно обрядів, присвячених збору осіннього врожаю. 

    Окрім традиційної, але щоразу нової і цікавої виставки тематичних обрядових ляльок, діти (Філарет Роман, Марчишина Вікторія, Козюк Владислава, Силкова Лідія, Сіманович Анастасія, Янкович Владислав, Кагарлицький Ілля) та їх батьки з задоволенням виготовляли ляльку «Крупеничку». Вона, до речі, має надзвичайні властивості, про які ви можете дізнатися, переглянувши відео. Цікаво?!Тоді хутко переглядати!!!
Районна бібліотека ім. П. Усенка для дітей від свого імені та від імені усіх гуртківців вітає Ігнатенко Валентину Павлівну – педагога від Бога і духовного наставника – з Днем працівника освіти!!!


ЗАПРОШУЄМО ДО БІБЛІОТЕКИ!
МИ ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар